Základní škola J.A.Komenského a Mateřská škola

Přerov - Předmostí, Hranická 14

Připravujeme

Z důvodu nemoci se bowling odkládá. 

Náhradní termín je 14. 3. 2015 ve stejný čas


Projekt školy - MINIPODNIKY


Více informací k projektu MINIPODNIKY naleznete ZDE

Středisko volného času

Veškeré zprávy z akcí SVČ 

naleznete zde


Sbíráme
Era pomáhá regionům


Tvořili jsme dárky 

Dva týdny před zápisem do prvních tříd, který se konal 9. a 10. 2., jsme začali vyrábět dárky pro budoucí prvňáčky. Z papíru jsme vytvořili roztomilé pejsky. Snad se našim budoucím kamarádům líbili a budou se těšit k nám do školy. My se na vás těšíme!
Foto z naší práce zde.

Žáci z 1. oddělení ŠD
Bc. Jolana Frieberová

O zvířatech se zvířátky

V pátek 6. 2. 2015 se děti ze 4. oddělení školní družiny zúčastnily dalšího výukového programu EVVO na téma ,,O zvířatech se zvířátky”. Tentokrát ve skupinkách pozorovaly a porovnávaly drobné savce. Prohlédnout i pohladit si mohly třeba myšky, morče, činčilu nebo králíka. Tak se na vlastní oči přesvědčily o společných znacích savců i jejich odlišnostech.

Foto zde.                                                                                                       

  Jarmila Bijová

Přátelské utkání v "Mele"

Celý týden se děti ze školní družiny chystaly na velké přátelské utkání v "Mele". Konalo se 12. 2. 2015 v tělocvičně naší školy. První zápas odehrály děti z druhé třídy, pak dětí z první a jako poslední nastoupili sportovci ze třetí, čtvrté a páté třídy. Nálada byla úžasná a všichni si to pěkně užili. Na všechny pak v družině čekala malá sladká odměna. Sportu zdar!

Foto z akce zde                                                                                             Bc. Jolana Frieberová