Základní škola J.A.Komenského a Mateřská škola

Přerov - Předmostí, Hranická 14

Připravujeme

Z důvodu nemoci se bowling odkládá. 

Náhradní termín je 14. 3. 2015 ve stejný čas


Projekt školy - MINIPODNIKY


Více informací k projektu MINIPODNIKY naleznete ZDE

Středisko volného času

Veškeré zprávy z akcí SVČ 

naleznete zde


Sbíráme
Era pomáhá regionům


  • První akcí v roce 2015 bylo tvořivé dopoledne, které se konalo 24. 1. 2015. V tento den se sešli šikovní výtvarníci, kteří zvládli vytvořit malé sněhuláky z květináčů. A co se nestalo, po skončení naší akce začalo nádherně sněžit. Že bychom ten snížek přivolali? 

Jsme šikovní? Koukněte se zde.

  • V sobotu 14. 2. 2015 se ve škole sešly děti na tvořivé dopoledne. Tentokrát je čekala tvorba pejska z papírového talířku. Skvělá nálada a šikovné děti, co víc si přát. 

Foto z tvoření zde.

  • V sobotu 30. 11. 2014, den před první adventní nedělí, se sešli žáci naší školy i se svými rodiči ve škole, aby si vytvořili adventní věnec. Nejen vůně jehličí, koledy, ale i čaj nám vytvořily vánoční atmosféru. Všm se dařilo.

Foto zde.

  • 14. 12. 2014 se sešli ti nejodvážnější na akci "Klíče od pevnosti Boyard". Ikdyž zábavnou soutěž znali většinou z televize, netušili, co je pro ně ve škole nachystáno. I přes to, že chyběl otec Fura a v sále s pokladem nebyli tygři, tak si zúčastnění pořádně zasoutěžili.

Foto zde.

  • Už jsme se nemohli dočkat na naše oblíbené sportování. V sobotu 15. 11. 2014 se sešlo 33 dětí, aby potrápily bowlingové koule ve sportovním centru KOM-IN. Bylo skvěle a už se těšíme na další sportování.

Foto z bowlingu zde.

  • V neděli 16.11.2014 se sešli rodiče s dětmi, aby se vydali na Výlet za dobrodružstvím. Kdo nepřišel, neuvěří, jak jsme se měli skvěle. Počasí nás trochu zlobilo, ale nás to vůbec neodradilo od soutěžení, návštěvy šermířů Markus M a fáborkové cesty lesem. A protože jsme měli ještě plno sil, zařádili jsme si v tělocvičně. Děkujeme dětem i rodičům za super neděli.

Foto z výletu zde.


  • 4.9. 2014, hned první týden v novém školním roce proběhla prezentace zájmových kroužků našeho střediska volného času. Účast byla hojná a většina dětí odcházela domů s přihláškou do svého kroužku. 

Foto z prezentace zde

  • V sobotu 11. 10. 2014 se sešly děti na první letošní akci - Podzimní tvoření. Vytvořily si barevné svícínky, které dokáží vytvořit příjemnou atmosféru za pochmurných podzimních večerů.

Jak se dětem dařilo, zjistíte zde.

Dopisovatel a foto Jolana Frieberová